Oficiálna stránka ALBATROS Klub

Mimoriadna Mikulášska jazda s Albatrosom

Email Tlačiť PDF

Rok sa stretol s rokom a po Mikulášskej jazde v decembri 2016 sa parný rušeň 498.104 Albatros opäť vydá na svoju mimoriadnu Mikulášsku jazdu. Od decembra 2016 sa Albatros podrobil technicky a finančne náročnej oprave. Preto si po ročnej pauze zaslúži, aby ťahal Mikulášsky vlak po zaujímavej  a náročnej trase, ktorú sme v spolupráci s Českými dráhami - ČD Nostalgie, vybrali.

Mikulášskej jazde bude predchádzať  od 30.11 do 1.12 tradičná Výstava železničných vozidiel na bratislavskej Hlavnej stanici.

Trasa Mikulášskeho vlaku bude: Bratislava hl.st7:42 hod. - Malacky 8:16 / 8:18 hod. - Kúty 8:41 / 8:43 hod. - Skalica - Sudoměřice - Veselí nad Moravou 9:40 / 12:00 hod. - Vrbovce 12:51 / 13:00 hod. - Myjava 13:09 / 14:25 hod. - Stará Turá 14:45 / 15:50 hod., možná návšteva Železničného múzea- Piešťany 16:25 / 16:27 hod. - Leopoldov 16:43 / 17:33 hod. - Trnava 17:49 / 17:51 - Bratislava hl.st. 18:30 hod.

TRASA MIKULÁŠSKEHO VLAKU NA MAPE

 

AKO ZÍSKAŤ MIESTENKY NA MIKULÁŠSKY VLAK?

Pre všetkých, ktorí si nechali zakúpenie miesteniek na poslednú chvíľu (a už sa im miestenky neušli), máme dobrú správu. Stačí počas Výstavy železničných vozidiel na 6.nástupišti v Bratislave, na hlavnej stanici navštíviť historický reštauračný vozeň, objednať si z aktuálnej ponuky vo výške aspoň 10,- EUR na jednom pokladničnom bloku, tento účet uhradiť, podpísať sa a uviesť telefonický kontakt. Takto upravený blok vhodiť do pripravenej urny a už len čakať. Počas celej výstavy - vo štvrtok a v piatok na záver dňa o 18:00 vyžrebujeme z týchto blokov jedného šťastlivca, ktorý získa 2 miestenky na Mikulášsku jazdu. Hlavný dozor vykonáte vy, ktorí sa prídete na žrebovanie pozrieť. Pokladničné bloky zo štvrtka sa nepresúvajú do piatkového žrebovania. Veľa šťastia.

 

Mikulášska jazda s Albatrosom 2017
 

 

V mimoriadnom vlaku neplatia žiadne zľavy. Cestujúci a rodičia detí sú povinný mať so sebou doklad totožnosti. V prípade nevyužitia služby sa cestovné nevracia. V prípade technických príčin môže byť akcia zrušená, alebo môže byť hnacie vozidlo nahradené iným vozidlom. Na jazdu odporúčame uzavrieť cestovné poistenie.
Úhrada cestovných lístkov a rezervácie:

Na túto mimoriadnu jazdu z dôvodu obmedzenej kapacity voľných miest (kvôli náročnosti trasy cez Kopanice) NIE JE možné rezervovať lístky. Iba uhradené lístky po pridelení variabilného symbolu budú mať potvrdené miesto vo vlaku. Objednávku vykonáte e-mailom na adrese : Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Úhradu je potrebné vykonať do 48 hodín od pridelenia v.s., inak bude v.s. neplatný a uvoľnený na predaj ďalším záujemcom. Lístky sú už vypredané! ĎAKUJEME !

Lístky je možné uhradiť aj v hotovosti v Závodnom klube Valčík na Podkolibskej ulici č.1 v Bratislave. Odporúčame si vopred overiť našu prítomnosť na tel.čísle 02/2029 4083. Uhradené lístky cez bezhotovostný styk si cestujúci môžu vyzdvihnúť : - osobne na Výstave železničných vozidiel , alebo -osobne v Závodnom klube Valčík, alebo - osobne ráno pred odchodom Mikulášskeho vlaku.

 

Posledná úprava Utorok, 12 December 2017 18:15

Udržiavanie Albatrosa v prevádzkyschopnom stave je možné aj vďaka spolupráci, pomoci a sponzorstvu nasledovných firiem a subjektov

KusovkazsrwagonservicezoszosRSLCARGOzsskzsskzsskEVPUzsskzsskwgskeŽSRTechnolabzsskzsskrudoszssksiemenskjellberglankwitzer 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner
Nachádzate sa tu: Novinky Mimoriadna Mikulášska jazda s Albatrosom